Продавець ТОВ «Спецкран» розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1 відгук
+380 (57) 724-45-38
+380 (57) 731-69-22
ТОВ "Спецкран" - залізничне обладнання, спецтехніка і інструмент

На ринку залізничного обладнання

На ринку залізничного обладнання

Значимість підприємства визначається попитом на продукцію, яка ним виробляється. Виробниче підприємство «Спецкран» досить відоме в економічному просторі як України, так і країн СНД. Секрет відомості простий – якісна продукція по п`яти напрямкам народногосподарчої діяльності: продукція залізничного призначення, спецзасоби для ДСНС, гідравлічні циліндри, а також продукція для потреб сільського господарства (вакумні насоси, установки на їх базі, які застосовуються у тваринництві та інших галузях, гідропривіди для сельгосптехніки) та нестандартне обладнання. За десять років діяльності підприємством було розроблено та  реалізовано у виробництві більше 40 найменувань продукції.

                                                                     

Вся продукція підприємства за якістю не поступається кращим світовим зразкам, але значно доступніша споживачеві за ціновими показниками.

Особливе місце в діяльності підприємства займає розробка і випуск продукції для залізниць України, оскільки «Спецкран» став одним з провідних виробників ручного механізованого інструменту для ремонту, обслуговування та будівництва залізничних колій. Випуск цього виду продукції досягає 10-12 тис. виробів на рік. Тісні партнерські відносини з усіма шістьма залізницями України забезпечують перспективи розвитку молодого харківського підприємства.

Про потенціал підприємства можна судити по нарощуванню його виробничих потужностей. Сучасне високоточне технологічне устаткування дозволяє оперативно відгукуватися на потреби та запити замовників, пов'язані з освоєнням нової номенклатури виробів.

Наш завод розробив і виготовляє спеціальну колійну техніку, а саме:

- мотовоз маневровий ММТ-2 на базі трактора (локомобіль), призначені для виконання широкого спектру маневрових робіт на власних під'їзних коліях підприємств;

- універсальна колійна машина УПМ-1М з розширеним переліком навісних блоків для виробництва різних видів робіт з будівництва, обслуговування, утримання та капітального ремонту залізничних, трамвайних колій;

- обладнання комбінованого ходу на різні автомобілі, яке дозволяє автомобільного засобу з будь-якого пункту заїхати на залізничну колію і переміщуватись по ньому до місця проведення ремонтних робіт, спасіння або евакуації людей, або для інших цілей в комплексі спецоперацій.

Висока якість продукції ТОВ «Спецкран» підтверджена неодноразовою участю в міжнародних виставках і тендерах. Колектив підприємства пишається перемогами в регіональному конкурсі «100 кращих товарів Харківщини», а участь у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України» протягом двох років приносило підприємству визнання переможця та лауреата.

Адміністрація підприємства робить все необхідне для стабільної роботи колективу, розуміючи, що кваліфіковані кадри і правильно обрана технічна політика дозволять йому зберегти лідируючі позиції на ринку.

На базі нашого підприємства, за ініціативою Харківської академії залізничного транспорту, на постійній основі проводяться практичні заняття, семінари для слухачів курсів підвищення кваліфікації, які безпосередньо працюють у підрозділах усіх шести залізниць України, з метою ознайомлення з принципами роботи та обслуговування приладів, що випускаються на нашому підприємстві.

ТОВ «Спецкран» відкрито для взаємовигідної співпраці з діловими партнерами України, далекого і ближнього зарубіжжя і гарантує точне і своєчасне виконання договірних зобов'язань.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner